Opis inwestycji Triton Park

Triton Park to osiedle apartamentowo-usługowe położone w prestiżowej części Ochoty w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. To idealne miejsce dla każdego, kto pragnie połączyć miłość do wielkomiejskiego życia z bliskością natury. Mieszkańcy osiedla maja do dyspozycji szeroki zakres punktów usługowych, sklepów, restauracji i kawiarni.

Na parterze budynku znajdują się również delikatesy Alma oraz Apteka. Dojazd do Centrum miasta komunikacja miejską zajmie nam tylko 15 min. Centrum handlowe Blue City i Atrium Reduta to zaledwie 5 minut jazdy samochodem. Bliskość terenów zielonych sprawi, że nasi mieszkańcy znajdą idealne miejsce na odpoczynek. Dodatkowo na terenie inwestycji znajduje się wewnętrzne patio o powierzchni 1 ha z oczkami wodnymi oraz plac zabaw dla najmłodszych.
W okolicy amatorzy aktywnego wypoczynku znajdą tez coś dla siebie. Czynny cały rok wyciąg narciarski w Parku Szczęśliwieckim to świetna rozrywka, a ścieżka rowerowa spod osiedla prowadzi wprost na Pola Mokotowskie.
Osiedle Triton Park to budynki o nowoczesnej architekturze, zaprojektowane w jednym z najbardziej uznanej i prestiżowej pracowni architektonicznej Spychała & Partnerzy. Standard i jakość wykończenia to dla nas priorytet, dlatego też zadbaliśmy o to, aby nasza inwestycja była dopracowana w każdym detalu


Triton Park to ekskluzywne osiedle: przeszklone panoramiczne ściany  apartamentów, wysokiej jakości tapety  oraz wykładziny dywanowe w częściach wspólnych, oraz cichobieżne windy. Całe osiedle objęte jest strefą kontrolowanego dostępu oraz całodobowego monitoringu. Ważnym uzupełnieniem jest centralna recepcja znajdująca się w głównej części budynku.